پشتیبان روژین رایان

پشتیبانی واتساپ

با شماره پشتیبانی 09332883564 تماس بگیرید

ثبت سفارش و ارسال کالا

نحوه خرید

در فروشگاه اینترنتی روژین رایان تمام مراحل خرید و ثبت سفارش به صورت اتوماتیک و سیستمی انجام می شود . می توانید به روش  های زیر سفارش خود را ثبت کنید. 

  1. پرداخت آنلاین و از طریق درگاه بانکی فعال در سایت
  2. ثبت سفارش از طریق گزینه کارت به کارت و انتقال وجه به صورت کارت به کارت
  3. ثبت سفارش از طریق واتساپ یا تلگرام
  • در روش اول تمام مراحل توی سایت انجام میشه و شما سفارشات خود را ثبت و با استفاده از درگاه های بانکی موجود در مرحله پرداخت ، پرداخت می کنید و پس از تاییدیه بانک سفارش شما پردازش و ارسال خواهند شد.
  • در روش دوم در مرحله پرداخت ، گزینه کارت به کارت را انتخاب می کنید و سفارش خود را ثبت می کنید و بعد از واریز مبلغ سفارش به یکی از شماره حساب های زیر مبلغ سفارش ، کد پیگیری واریزی ، شماره سفارش خود را به شماره واتساپ  09332883564 ارسال می کنید. بعد از بررسی مبلغ واریزی توسط واحد حسابداری سفارش شما ثبت و پردازش خواهد شد.
  • در روش ثبت سفارش به صورتی تلفنی یا واتساپ با یکی از شماره های زیر تماس گرفته یا به شماره   09332883564  در واتساپ پیام دهید و کالا یا کالاهای سفارش خود را ارسال میکنید و مبلغ را به یکی از شماره حساب های زیر واریز کنید پس از تاییدیه حسابداری سفارش شما ثبت و پردازش  خواهد شد.

شماره حساب جهت واریز مبلغ سفارش :

0

شماره کارت بانک ----------- به نام علی رضایی گرایی

شماره تلفن های تماس :

ثبت نام

مشتریان عزیز جهت تسریع در ارسال سفارشات خود هنگام ثبت نام یک شماره روشن و یک ایمیل معتبر ثبت کنید تا در زمان تغییر وضعیت سفارشات و ثبت سفارش اطلاعات خرید برای شما ارسال شود.

ایمیل معتبر :

مزیت هایی که ثبت ایمیل واقعی برای شما دارد این است که ما به صورت دوره ای تخفیفاتی را از طریق ایمیل مشتریان ارسال می کنیم  و همینطور در صورتی که پنل ارسال پیامک کار نکند یک نسخه از سفارش شما و وضعیت ها آن برای شما از طریق ایمیل ارسال میشود.

شماره همراه سفارش دهنده :

ورود شما میتواند از طریق شماره موبایل باشد و به همین صورت هنگام ورود به حساب یک کد تایید برای شما ارسال میشود که این روش برای امنیت اطلاعات شما و حساب های شما خواهد بود.

ثبت آدرس :

بعد از ثبت نام در سایت و تایید شماره موبایل خود ، از طریق ورود به حساب کاربری و بخش آدرس های من ، اقدام به تعریف یک آدرس تحویل سفارش کنید تا سفارشات شما به این ادرس ارسال شود.

شما می توانید به تعداد دلخواه ادرس های مختلف ثبت کنید ولی یک آدرس را به عنوان ادرس پیش فرض تحویل در نظر بگیرید تا سیستم بتواند تشخیص دهد که به چه ادرسی سفارش شما را ارسال کند.

توضیحات

همواره شما می توانید از طرق منوی سایت و گزینه  پیگیری سفارش ، شماره مرجه یا رفرنس ارسال شده به موبایل یا ایمیل خود را در باکس رفرنس یا مرجع سفارش وارد کنید و از وضعیت سفارش خود آگاه شوید.