کول پد لپ تاپ مدل 878 مشکی

( R-COOLPAD878 )

هرچقدر شرکت های سازنده لپ تاپ تعداد و قدرت فن های خود را بالا ببرند باز هم لپتاپ شما هنگام کارهای سنگینی مثل استفاده از فتوشاپ و اجرای بازی به دمای بالایی می رسد. حرارت بالا برای اجزای داخلی لپ تاپ بسیار خطرناک است، بطوریکه احتمال از کار افتادن پردازنده یا کارت گرافیک شما وجود دارد.

200,000 تومان بدون مالیات.

2 قلم

361 * 282 * 50 میلی متر
350 گرم
750 - 1000 دور در دقیقه
140 * 140 * 15 میلی متر
دارای LED برای جلوه ی بیشتر کول پد
0.4 آمپر
شدت جریان هوا :23-44 CFM (فوت مکعب بر دقیقه)
سطح نویز:11 دسیبل/ کم صدا

کول پد لپ تاپ ۸۷۸ از نمونه محصولاتی است که با یک فن بزرگ که روی آن گنجانده شده خیال شما را از بابت تهویه هوای داخلی لپتاپتان راحت می کند. کول پد لپتاپ ۸۷۸ از طریق کابل USB که به خود کول پد متصل است، به لپتاپ شما وصل شده و به سادگی شروع به کار می کند. روی فن ۸۷۸ یک LED تعبیه و جای گذاری شده است که با روشن شدن کول پد ، آن هم روشن می شود و با چرخش فن، جلوه ای زیبا و دیدنی را به آن می دهد.

ابعاد این فن به تنهایی برابر با ۱۴۰ * ۱۴۰ * ۱۵ میلی متر می باشد. شدت جریان عبوری از این محصول برابر با ۰٫۴ آمپر است و توان آن به ۲w می رسد. طراحی این محصول به شکلی است که با قرار دادن لپتاپ روی آن، چشمان شما اذیت نمی شوند و در نتیجه عملکرد بهتری نیز خواهید داشت. گفتنی است که در ۸۷۸ صدا یا نویز به حداقل رسیده است و اصلا شما را اذیت نمی کند. در نظر داشته باشید که با وصل کردن USB ، یک پورت خود را از دست می دهید، اما با طراحی خوب این کابل، یک پورت خواهید داشت که جبران درگاه از دست رفته را می کند.