دسته حرفه ای بازی XBOX 360

محصول جدید

500,000 تومان بدون مالیات

دسته سیمدار XBox 360 که از طریق پورت USB میتوان به هر لپ تاپ یا کامپیوتری وصل شود، امکان اتصال به انواع ایکس باکس 360 را نیز دارد. این دسته با سیم بلند خود، نیاز به باطری و شارژ آنرا برای همیشه از بین برده است و تنها نیاز آن، اتصال به پورت USB و در صورت نیاز دانلود درایور آن است.

جزئیات بیشتر

این محصول دیگر در انبار نیست

نوع اتصالباسیم
نوع رابط پورت USB
سازگار باکامپیوتر / XBOX 360
طول کابل1 تکه به طول 150 سانتیمتر
سازگار با سیستم عامل‌هایاز ویندوز ایکس پی تا ویندوز 10
سایر مشخصاتطراحی ارگونومیک

دسته ایکس باکس 360 یکی از کامل ترین و بی نقص ترین دسته های بازی طراحی شده تا به حال است. حتی میتوان گفت کیفیت دسته بی سیم ایکس باکس 360 با کیفیت دسته ایکس باکس وان و یا پلی استیشن 4 برابری میکند.

به همین دلیل طرفداران بازی های کامپیوتری در ویندوز و PC باید خواهان این دسته باشند. البته این دسته را میتوان با دانگل مخصوص در ویندوز هم استفاده کرد. خرید دانگل به همراه قیمت دسته ایکس باکس 360 بی سیم باعث افزایش قیمت نهایی خواهد شد و نمی‌توان خرید دسته ایکس باکس 360 ارزان را با این شرایط تجربه کرد. اما گزینه دیگری نیز وجود دارد: دسته سیمدار ایکس باکس 360


دسته سیمدار XBox 360 که از طریق پورت USB میتوان به هر لپ تاپ یا کامپیوتری وصل شود، امکان اتصال به انواع ایکس باکس 360 را نیز دارد. این دسته با سیم بلند خود، نیاز به باطری و شارژ آنرا برای همیشه از بین برده است و تنها نیاز آن، اتصال به پورت USB و در صورت نیاز دانلود درایور آن است. این دسته که برای تمامی بازی های کامپیوتر تحت ویندوز XP تا ویندوز 10 مناسب است، همان چینش اورجینال دکمه ها را از روی بازی های ایکس باکس 360 بر روی بازی های کامپیوتر منتقل میکند و احتیاجی به تنظیم دکمه ها نیست.

16 محصولات مشابه :