رکوردر تسکو مدل TR-908 8G

محصول جدید

588,000 تومان بدون مالیات

ضبط کننده دیجیتالی صدا تسکو-TSCO مدل TR908 به حافظه‌ی داخلی 8G مجهز است که میتواند تا میزان قابل‌ قبولی فایل صوتی را ذخیره کند و قابلیت دریافت کارت‌حافظه را ندارد و باید به‌همان ظرفیت هشت‌ گیگابایتی اش اکتفا کرد. 

جزئیات بیشتر

این محصول دیگر در انبار نیست

ابعاد108x30x15mm
وزن27.5g
باتریدارد
تعداد باتریباتری نیم قلمی(AAA*2)
جنسABS
نوع کالاضبط کننده صدا
دامنه فرکانس41KHz
فرمت ضبطWAV
زمان ضبطبسته به طول عمر باتری
زمان پخشبسته به طول عمر باتری
کیفیت ضبطHP(192KBPS),SP(64KBPS),LP(32KBPS)
ظرفیت حافظه8GB
قدرت ضبط5-7Mah
توان ورودی درگاه3.7V
خروجی واقعی0.5W 8Ω(Speaker maximum output power)
سایر مشخصاتغیر قابل شارژ

ضبط کننده دیجیتالی صدا تسکو-TSCO مدل TR908 به حافظه‌ی داخلی 8G مجهز است که میتواند تا میزان قابل‌ قبولی فایل صوتی را ذخیره کند و قابلیت دریافت کارت‌حافظه را ندارد و باید به‌همان ظرفیت هشت‌ گیگابایتی اش اکتفا کرد. همچنین ابعاد آن بسیار کوچک و جمع‌وجور است و به‌ سادگی داخل جیب لباس جای میگیرد.

TR908 ضبط صدا را به راحتی با فشار دادن دکمه ضبط بدون نیاز به دیدن صفحه به صورت آنی انجام می دهد و فایل‌ها با فرمت‌ WAV‌ ذخیره و در زمان دلخواه، به‌سادگی از طریق بلندگوی آن پخش میشوند.در این دستگاه جهت اتصال هدفون یک عدد جک 3.5 میلی متری در آن تعبیه شده است .همچنین برای بالا بردن کیفیت ضبط می توان میکروفون نیزبه آن متصل نمود. منبع تغذیه TR908 دو عدد باتری (AAA) می باشد. کار کردن با دکمه های TR908 برای کاربر راحت و آسان است و برای نوت برداری و گزارش نویسی و بسیاری کاربردهای دیگر می توان استفاده نمود.