شرایط و ظوبط استفاده

  1. کلیه مراحل خرید کالا در فروشگاه آنلاین روژین رایان(rozhinpc.com) ، طیق قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.
  2. توجه داشته باشید، ثبت سفارش در هر زمان ، به معنای پذیرفتن کامل قوانین مندرج در سایت می باشد.
  3. کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران می باشد.
  4.  
  •      تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین روژین رایان اقدام کند.

  • شرایط فروش

محصولات ارایه شده در وب‌سایت،  توسط  فروشگاه روژین رایان از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود .
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و روژین رایان  تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

  • ارتباطات الکترونیکی

نحوه ارتباط روژین رایان با مشتریان از طریق سرویس پیام کوتاه یا پست الکترونیکی که در زمان ثبت نام کاربر ، از کاربر خواسته می شود انجام می شود.

  • رعایت حریم شخصی

روژین رایان موظف است که اطلاعات کاربران را محفوظ نگه داشته و به آنها احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تمامی کالاها،تصاویر،متن ها، گرافیک و ... توسط روژین رایان تولید شده و در انحصار روژین رایان می باشد.

  • ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جر تعطیلات عمومی می باشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- بعد از ثبت سفارش از طریق وب سایت کد پیگیری سفارش توسط تیم فروش روژین رایان از طریق پیامک برای مشتری ارسال می شود.

- روژین رایان هر زمان مجاز است که فروش خود را متوقف کرده و توقف سفارش به علت عدم موجودی کالا ، بدون اطلاع قبلی توسط روژین رایان محفوظ می باشد.

-*توجه داشته باشید که کالاهای درون سایت با مشخصات و تصاویر کامل ارایه شده است ، دقت داشته باشید در صورت اشتباه در انتخاب کالا ، وب روژین رایان هیچ مسئولیتی در قبال کالای ارسال شده ندارد.*

-تمام کالاهایی که در سایت موجود هست قابل خرید می باشد.