بررسی کیبورد و ماوس گیمینگ ردراگون مدل K551 RGB

بررسی کیبورد و ماوس گیمینگ ردراگون مدل K551 RGB

برای آن‌که بتوان در بازی‌های مختلف و به‌ویژه بازی‌های MOBA و FPS بهترین عملکرد را داشت، نیاز به ماوس و کیبورد حرفه‌ای است. محال است بتوان گیمری حرفه‌ای پیدا کرد که با کیبوردی معمولی در بازی‌های FPS بهترین عملکردش را نشان می‌دهد، چراکه کیبورد و البته ماوس، ابزارها و در واقع واسطه‌های هر گیمر با بازی هستند. کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K551 Mitra RGB با داشتن سوییچ‌های حرفه‌ای، کلیدهای ماکرو و چندین آپشن دیگر از بهترین کیبوردها برای هر گیمری‎ست که قصد خرید کیبورد گیمینگ حرفه‌ای دارد.

بررسی کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K551 Mitra RGB

1- سوییچ‌های معادل Cherry Blue

از سوییچ‌های آبی برای این کیبورد استفاده شده که معادل سوییچ‌های مشهور Cherry Blue هستند. به‌لطف این سوییچ‌ها هم می‌توانید روی این کیبورد برای گیمینگ و هم روی تایپ حساب کنید. با این سوییچ‌ها، کلیدها دارای بازخورد لمسی اند و از صدای کلیک برخوردار هستند. همچنین نقطه‌ی مقاومت کلیدها 4.0 میلی‌متر بوده، نیروی محرکه 60 گرم است و در مجموع عملکردی عالی دارند.

2- n-Key Rollover

هر 104 کلیدِ این کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K551 Mitra RGB آنتی‌گاستینگ یا ضد شبح هستند. تک‌تک این کلیدها را می‌توانید به‌صورت همزمان فشار دهید و هر یک از آن‌ها هم عملکردشان را داشته باشند.

3- RGB جذاب و قابل‎ تنظیم

کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K551 Mitra RGB از RGB جذاب و قابل‎تنظیم پشتیبانی می‌کند. به‌لطف همین RGB می‌توانید به بهترین شکل از زیبایی کیبورد لذت ببرید.

4- کلیدهای چندرسانه‌ای

این کیبورد حرفه‌ای از کلیدهای چندرسانه‌ای برخوردار است، اما این کلیدها با کلیدهای F ادغام شده‌اند. با این کلیدها می‌توانید به‌خوبی روی پخش صوت و فیلم تسلط داشته باشید.

5- امکان قفل کلید WIN

برخورد ناگهانی با کلید WIN باعث خروج از محیط بازی می‌شود و از این رو کیبوردهای گیمینگ باید امکانی برای غیرفعال‌کردن این کلید حین بازی داشته باشند. خوشبختانه این کیبورد از این قابلیت برخوردار است و در آن می‌توانید کلید WIN را غیرفعال کنید.

پاسخ بدهید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده است)
   وب سایت: (URL سایت باhttp://)
* کامنت:
کد امنیتی