کیبورد مخصوص بازی اچ‌پی مدل OMEN Sequencer

کیبورد مخصوص بازی اچ‌پی مدل OMEN Sequencer

صفحه کلید گیمینگ اچ پی Omen Sequencer کیبوردی مکانیکی است و مزایای ویژه‌ی کیبوردهای مکانیکی را داراست، در وب‌سایت Omen عملکرد این کیبورد 10 برابر سریع‌تر از کیبوردهای مکانیکی سنتی تخمین زده شده است که در نتیجه این کیبورد را به یکی از بهترین گزینه های موجود برای بازی های آنلاین و رقابتی تبدیل میکند.

در این صفحه کلید از سوییچ‌های مکانیکی آبی حرفه‌ای استفاده شده‌ است. در نتیجه زمان پاسخ‌گویی به 0.2 میلی‌ثانیه کاهش یافته است، این سوئیچ ها از قابلیت Anti-Ghosting به صورد 100% پشتیبانی میکنند که در نتیجه با فشردن چندین کلید اختلالی در عملکرد صفحه کلید ایجاد نمیشود و همچنین عمر هر یک از کلیدها به بیش از 70 میلیون فشار رسیده‌است.

در گوشه‌ی سمت راست و بالای Omen Sequencer کلیدهای چندرسانه‌ای برای تسلط بر پخش صوت و فیلم گنجانده شده‌است. همچنین وجود یک غلتک جذاب با قابلیت تنظیم ولوم جلوه جذاب تری به این کیبورد داده است. از آنجایی که طراحی Omen Sequencer پیرامون گیمینگ انجام شده است واسطه‌ی تبدیل به حالت گیمینگ از هر گونه وقفه در بازی جلوگیری میشود.

خرید کیبورد مخصوص بازی اچ‌پی مدل OMEN Sequencer

برای مثال تعبیه 5 کلید ماکرو با قابل‌برنامه‌ریزی این امکان را فراهم میکند تا هر برنامه‌ای که می‌خواهید به این کلیدها بدهید و در برخی از مراحل بازی‌های مختلف سریع‌تر به پیش بروید و همینطور بر روی این صفحه کلید یک درگاه USB Passthrough تعبیه شده است تا اشغال کردن درگاه USB توسط صفحه کلید جبران شود. صفحه کلید گیمینگ اچ پی Omen Sequencer دارای نورپردازی RGB میباشد که از 16.8 میلیون رنگ پشتیبانی می‌کند که برای آن نیز افکت‌های جذاب و متنوع در نظر گرفته شده است.

همچنین بدنه‌ی کیبورد گیمینگ اچ پی Omen Sequencer از آلومینیوم آنادایزشده ساخته شده تا در کنار زیبایی و کارآمدی از مقاومت بالایی بهره مند باشد و شما بتوانید با خیالی آسوده برای سال‌ها از این کیبورد برند اچ پی استفاده کنید.

پاسخ بدهید

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده است)
   وب سایت: (URL سایت باhttp://)
* کامنت:
کد امنیتی